Zmień swoje życie, zmieniając swój uśmiech.

 

Dlaczego stać Cię na leczenie ortodontyczne?

Kupujesz drogie ubrania, dodatki, zmieniasz fryzurę, chodzisz do kosmetyczki, solarium, na siłownię po prostu dbasz o siebie. To bardzo dobrze. Koszty z tym związane traktujesz jako część codziennych wydatków.

Kiedy jednak myślisz o kosztach leczenia ortodontycznego pojawia się problem.
Dlaczego ?
Czy jest to tylko kwestia ceny, czy priorytetów ?
A może brak wiedzy i brak przekonania, jak to leczenie może wpłynąć na twoje życie, jak wielką zmianę może spowodować „wyprostowanie zębów” sprawia, że szukasz usprawiedliwienia w cenie?
Chciałbym Ci zadać pytanie.
Czy chętnie zapłaciłbyś za leczenie ortodontyczne, gdybyś wiedział, że mając piękne,proste zęby znajdziesz lepszą pracę, łatwiej awansujesz w firmie, będziesz więcej zarabiał, znajdziesz atrakcyjniejszego partnera, wzrośnie Twoja samoocena i pewność siebie, podniesie się jakość Twojego życia ?

Wszak powszechnie wiadomo, że osoby postrzegane jako „ładne” mają łatwiej.
Przepisuje im się wyższą inteligencję i kompetencje, są bardziej pewne siebie przez co osiągają lepsze wyniki.

Inwestycja w swój uśmiech może zmienić to, jak postrzegasz siebie, może całkowicie odmienić Twoje życie. Sprawić że staniesz się osobą bardziej atrakcyjną, która swoim uśmiechem przyciąga do siebie innych ludzi i tworzy z nimi lepsze relacje.

Krzywe zęby i brzydki uśmiech są bardzo poważnym problemem, niejednokrotnie stanowią kompleks, który hamuje rozwój, ogranicza jednostkę w życiu prywatnym i zawodowym.

Chciałbym Cię zachęcić i przekonać do tego, że warto zadbać o atrakcyjny uśmiech. Jest on kluczowy dla twojego wyglądu. Jest to zmiana która da trwały efekt na całe Twoje życie.
Aktorzy, dziennikarze, celebryci już się przekonali, wszyscy chcą mieć piękny uśmiech i proste zęby. Już czas abyś i ty o to zadbał. Inwestycja w siebie, to najlepiej wydane pieniądze. Zasługujesz na to, aby mieć proste i białe zęby.
Zasługujesz na wszystko, co najlepsze w życiu, masz w sobie piękno, które powinieneś pokazać światu.
Pozbądź się ograniczeń.

Autor: Bartosz Staniak

Aktualizacja 5.01.2021

IMG_1824

 

Leave a Reply